UKS ORLIK 14 RADOM - KRASKA JASIENIEC 3 : 1 ( 1 : 0)

Bramki: Mikołaj Wójtowicz 2, Mikołaj Główka

Skład: Kacper Mleczkowski - Olek Bartosiak, Łukasz Rojek, Jakub Czerwiński, Rafał Figura - Mikołaj Główka, Kamil Ślusarczyk, Dawid Pobideł, Bartek Pisarek, Tomek Gizicki - Mikołaj Wójtowicz oraz Bartek Gwarek, Dawid Szczudłowski

Trener Tomasz Szymczak

Po fatalnym występie tydzień temu, do meczu z liderem tabeli - Kraską Jasiniec - podeszliśmy z wielkim respektem, koncentracją, ale też wiarą we własne umiejętności i możliwością odniesienia zwycięstwa. Od początku spotkania, grając agresywnie, mądrze, uzyskujemy przewagę w posiadaniu piłki, stwarzamy sytuacje bramkowe. I jedną z nich na bramkę zamienia niezawodny, świetnie dysponowany tego dnia - Mikołaj Wójtowicz! Na przerwę schodzimy ze skromnym, jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie nie zwalniamy tempa, dyktujemy warunki gry, stwarzamy kolejne sytuacje bramkowe, ale wystarczy jeden szkolny błąd naszej defensywy i przeciwnik bezwzględnie to wykorzystuje, doprowadzając do wyrównania. Ale nasz zespół tego dnia nie poddaje się, konsekwentnie dąży do zwycięstwa, co zostaje nagrodzone bramkami Mikołaja Wójtowicza i Mikołaja Główki. Trzeba powiedzieć, że gdyby nie świetna postawa bramkarza gości i lepsza skuteczność naszych zawodników, zwycięstwo mogłoby być okazalsze! Brawo za świetną grę, za walkę do końca i wiarę w zwycięstwo! Trzymać tak do końca sezonu!

Rocznik 2006 D1 Młodzik II Liga Okręgowa Grupa 3 - XI kolejka sezonu 2018 - Jesień

Pieczętujemy awans!!!

UKS ORLIK 14 RADOM - ZAWISZA SIENNO 4 : 0 ( 1 : 0 )

Bramki: Szymon Gruszczyński 2, Janek Łupkowski, Hubert Chwała

Skład: Kacper Dżbik - Maks Mroczka, Dawid Rolirad, Janek Łupkowski - Filip Wolski, Hubert Chwała, Alan Jakubowski, Janek Filipowski - Szymon Gruszczyński oraz Szymon Osowski, Piotrek Podsiadły, Antek Orczykowski, Adam Kapciak, Wiktor Rokiciński, Błażej Warzyński, Patryk Gocel, Kuba Pietruszka

Trener Artur Szymanek

Do meczu z wymagającym rywalem, jakim jest Zawisza Sienno, podeszliśmy bardzo skoncentrowani. Licząc, że przy porażce Video Ciepielów i naszym zwycięstwie, już nikt nie odbierze nam awansu do I Ligi. Jednak pierwsza połowa, mimo naszej sporej przewagi w posiadaniu piłki, przyniosła zaledwie jedno trafienie, a jego autorem Szymon Gruszczyńki, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali i wolejem umieścił piłkę w bramce. Przed przerwą mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku, jednak po raz kolejny brakowało skuteczności. Zatem 1 : 0 do przerwy. Druga połowa ponownie toczy się pod nasze dyktando, przeważamy w posiadaniu piłki. Spokojne rozgrywanie skutkuje podwyższeniem wyniku na naszą korzyść. Po rzucie rożnym, niesamowitą bramkę zdobywa Janek Łupkowski, który zawisł w powietrzu i skierował piłkę do bramki głową. Później solowy rajd przez pół boiska przeprowadza Hubert Chwała i płaskim strzałem podwyższa wynik na 3 : 0. Następny gol autorstwa Szymona Gruszczyńskiego uspokaja już naszą drużynę do końca spotkania. Brawo chłopcy, to trzeci mecz z rzędu z czystym kontem. A dzięki porażce Video Ciepielów w Skaryszewie, na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, zapewniamy sobie AWANS DO I LIGI OKRĘGOWEJ!!!

Rocznik 2007 D2 Młodzik I Liga Okręgowa - XI kolejka sezonu 2018 - Jesień

Szczęśliwy remis...

UKS ORLIK 14 RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 2 : 2 ( 1 : 2 )

Bramki: Filip Majewski 2

Skład: Hubert Kalbarczyk - Mikołaj Pożyczka, Emil Bzducha, Kacper Tomaszewski - Nikodem Kowalczyk, David Rokiciński, Kamil Malczewski, Patryk Szymczak - Igor Perkuszewski oraz Szymon Jaworski, Adam Sobieraj, Filip Kozłowski, Kacper Zieliński, Filip Majewski, Filip Bryks

Trener Rafał Wąsik

W ostatniej akcji meczu nasi chłopcy zdobyli gola dającego remis 2 : 2 w domowym meczu z Pilicą Białobrzegi. Mecz rozpoczęliśmy bardzo uważnie i spokojnie, ale to goście stworzyli sobie dwie sytuację sam na sam z bramkarzem. Pierwszą, we wspaniałym stylu obronił Hubert. Niestety za chwilę w identycznej akcji już nie poszło tak dobrze i jest 0 : 1. Gramy dalej i na nasze nieszczęście przegrywamy 0 : 2, po kolejnej sytuacji sam na sam. Walczymy, staramy się, ale strzał Nikodema świetnie broni bramkarz Pilicy, a za chwilę Kacper Zieliński trafia w poprzeczkę. Do trzech razy sztuka. Filip Majewski pięknie przymierzył i jest 1 : 2 do przerwy. Po zmianie stron próbujemy wyrównać, ale to goście stwarzają sobie lepsze sytuacje. Jedną z nich nawet zamieniają na gola, ale Pani sędzia dopatruje się spalonego i go nie uznaje. Końcówka meczu faul, przed polem karnym, rzut wolny, Miki Pożyczka podchodzi do piłki i zaskakując rywali,  podaje do lepiej ustawionego Filipa Majewskiego. Ten daje się wyprzedzić obrońcy gości, który jednak pechowo interweniuje i piłka wpada do bramki. Po tej bramce wybrzmiewa ostatni gwizdek i zdobywamy jeden punkt.