Nowy sprzęt dzięki Narodowemu Instytutowi Wolności

Od kilku miesięcy trwa renowacja naszego "dawnego" boiska na Wacynie, gdzie swoje mecze rozgrywały drużyny reprezentujące Orlika, zarówno na radomskim podwórku, ale też gościła tam Liga Mazowiecka. Próby odbudowy naszej "Arena auf Wacyn", jako pierwszy podjął się Trener Rafał Wąsik, wraz ze swoim rocznikiem 2007. Po pewnym czasie wspólną inicjatywę zaczęli wspierać też pozostali członkowie naszego klubu. Dziś sytuacja rozwija się coraz prężniej, czego efektem są czynione kolejne kroki, mające na celu odbudowę naszej siedziby sprzed lat.

W związku z zapotrzebowaniem na sprzęt, umożliwiający pielęgnację tej inicjatywy, UKS Orlik 15 Radom zakupił wózek samojezdny z osprzętem do podlewania boiska na Wacynie. Zakup był możliwy dzięki dotacji uzyskanej z Narodowego Instytutu Wolności, Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach konkursu PROO5. Dofinansowanie wyniosło 9440 zł. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Brak opisu.