Kolejne mecze za nami.

Rocznik 2004 C1 Trampkarz I Liga Okręgowa - X kolejka sezonu 2018 - Jesień

Jeszcze tak fatalnie nie graliśmy!!!

MŁODZIK RADOM - UKS ORLIK 14 RADOM 7 : 2 ( 4 : 1)

Bramki: Tomek Gizicki, Kamil Ślusarczyk

Skład: Mateusz Zakonek - Łukasz Rojek, Mateusz Hombek, Rafał Figura, Bartek Gwarek - Olek Bartosiak, Mikołaj Główka, Kamil Ślusarczyk, Bartek Pisarek - Tomek Gizicki, Mikołaj Wójtowicz oraz Dawid Pobideł, Kacper Mleczkowski

Ciężko pisać o meczu obok, którego przeszliśmy - nie pamiętam kiedy tak słabe zawody rozegraliśmy! Ciężko pisać o tym co działo się w sobotę na murawie, kiedy to tydzień temu rozgrywamy znakomity mecz.

Gospodarze przewyższali nas zdecydowanie, w każdym elemencie rzemiosła piłkarskiego, wygrali zasłużenie! I gdyby nie znakomita postawa naszych bramkarzy: Mateusza Zakonka i Kacpra Mleczkowskiego, wynik na korzyść Młodzika byłby dużo wyższy! Czeka nas ciężki tydzień solidnej pracy nad odbudową psychofizyczną. Pokazywaliśmy nie raz, że jesteśmy klasowym zespołem i potrafimy się podnieść. Wierzymy, że tak będzie w kolejnym meczu!

Rocznik 2006 D1 Młodzik II Liga Okręgowa Grupa 3 - X kolejka sezonu 2018 - Jesień

Po raz drugi na siódemkę!

AS RADOMIAK - UKS ORLIK 14 RADOM 0 : 7 ( 0 : 4 )

Bramki: Kewin Kozłowski 3, Alan Jakubowski 2, Filip Wolski, Kuba Pietruszka

Skład: Szymon Osowski - Piotr Podsiadły, Dawid Rolirad, Janek Łupkowski - Kuba Pietruszka, Hubert Chwała, Wiktor Rokiciński, Antek Orczykowski - Błażej Warzyński oraz Kacper Dżbik, Kewin Kozłowski, Alan Jakubowski, Filip Wolski, Szymon Przewoźny, Krzysztof Warchoł, Wojtek Kaca, Igor Jaroszek

W niedzielne przedpołudnie rozgrywamy rewanżowy mecz z ASem Radomiak. Sporo zmian w naszym zespole, jednak skutek identyczny jak w pierwszym spotkaniu. Nasza przewaga, udokumentowana ponownie siedmioma golami, umocniła nas na pozycji lidera ligi. Początek meczu dość niemrawy w naszym wykonaniu, mimo iż dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich, brakowało skuteczności. Po 15 minutach i pierwszej zmianie, wynik zostaje otwarty. Na boisko wszedł Kewin Kozłowski i dwa razy po solowych akcjach prawym skrzydłem nie daje szans bramkarzowi rywali. Gra wciąż toczy się pod nasze dyktando, efektem tego są dwie kolejne bramki, a ich autorami Alan Jakubowski - z wolnego - oraz Filip Wolski, który w tym meczu był bardzo aktywny. Do przerwy prowadzimy 4 : 0. Na początku drugiej połowy znowu trochę się męczymy, ale w końcu, ponownie z wolnego, trafia Alan Jakubowski. Kilka zmian powrotnych i zdobywamy kolejne gole. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Kewin Kozłowki, zdobywając hat tricka - w swoim pierwszym meczu w tej rundzie! - oraz strzałem sprzed pola karnego - Kuba Pietruszka. Cieszy kolejne zwycięstwo, ponieważ pozostałe do końca trzy kolejki ligowe będą trudniejsze. Warto dodać, że dokładnie taki sam stosunek bramek ( cztery do przerwy i trzy po ) zaaplikowaliśmy rywalom w pierwszym spotkaniu. Brawo drużyna i oby tak dalej!

Obraz może zawierać: Kacper Dżbik, stoi, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Rocznik 2007 D2 Młodzik I Liga Okręgowa - X kolejka sezonu 2018 - Jesień

Zagrali jak najlepiej potrafili!

SP RADOMIAK RADOM - UKS ORLIK 14 RADOM 2 : 1 ( 1 : 0 )

Bramka: Kamil Malczewski

Skład: Hubert Kalbarczyk - Oskar Tomaszewski, Emil Bzducha, Mikołaj Pożyczka - Patryk Szymczak, Kamil Malczewski, David Rokiciński, Nikodem Kowalczyk - Igor Perkuszewski oraz Szymon Jaworski, Adam Sobieraj, Filip Bryks, Filip Kozłowski, Kacper Zieliński

Bardzo ambitnie, z dużym poświęceniem, zagrali dzisiaj nasi chłopcy w meczu z Radomiakiem. Gospodarze byli lepsi, prowadzili grę, dłużej utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźne sytuacje. My mądrze się broniliśmy, asekurując jeden drugiego, a gdy dochodziło do strzału na posterunku był Hubert Kalbarczyk, który bronił jak z nut. Nie obronił jednak wszystkiego, dwa razy skapitulował. Nam udało się zdobyć tylko jednego gola, autorstwa Kamila Malczewskiego i mecz zakończył się zwycięstwem Zielonych 2 : 1.