UKS ORLIK 14 RADOM - ENERGIA KOZIENICE 1 : 0 ( 0 : 0 )

Bramka: Tomek Gizicki

Skład: Kacper Mleczkowski - Łukasz Rojek, Mateusz Hombek, Rafał Figura, Bartek Gwarek - Olek Bartosiak, Mikołaj Główka, Kamil Ślusarczyk, Bartek Pisarek, Tomek Gizicki - Mikołaj Wójtowicz oraz Dawid Pobideł, Mateusz Zakonek

trener Tomasz Szymczak

Wreszcie! Konsekwentna praca na treningach, wiara we własne umiejętności, dobra atmosfera w zespole - dały w końcu upragnione zwycięstwo! W niedzielne południe obydwa zespoły pokazały bardzo dobry, młodzieżowy futbol. Jednak to my częściej utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy dużo więcej sytuacji bramkowych. Gdyby nie świetne interwencje bramkarza gości i lepsze wykończenie akcji przez naszych graczy, zwycięstwo mogło być okazalsze! Bramkę na wagę 3 punktów, na 7 minut przed końcem spotkania, zdobył pięknym strzałem niezawodny Tomek Gizicki! Chociaż trzeba przyznać, że w końcówce meczu mieliśmy wiele szczęścia, kiedy to po niefrasobliwej stracie piłki, Energia wyszła z kontrą, a ich napastnik przestrzelił, mając przed sobą już tylko naszego bramkarza. Brawo za świetny mecz, za walkę do końca spotkania i wiarę w zwycięstwo! Trzymać tak dalej! Zwycięstwo tym cenniejsze, że Energia Kozienice, to bardzo mocny zespół z czołówki tabeli!

Pozdrawiamy serdecznie naszego znakomitego zawodnika Dawida Szczudłowskiego, który jest kontuzjowany. Dawid, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i do drużyny!

Rocznik 2005 C2 Trampkarz I Liga Wojewódzka - IX kolejka sezonu 2018 - Jesień

Udany rewanż z Championem!

STF CHAMPION WARSZAWA - UKS ORLIK 14 RADOM 3 : 4 ( 2 : 2 )

Bramki: Mateusz Małek 3, Kuba Sambor

Skład: Kacper Sochaj - Szymon Kalita, Kacper Bilski, Oskar Tomaszewski, Michał Smagowski - Kacper Maciejewski, Filip Drabik, Piotr Nowicki, Jakub Sambor, Maciek Litwiński - Mateusz Małek oraz Seweryn Korcz, Karol Gocel, Krystian Dryja, Olek Chojnacki, Kacper Łobodziński, Eryk Stanik

Trener Jarosław Kościołek

W 9 kolejce ligi wojewódzkiej C2 udajemy się na mecz rewanżowy do drużyny Champion Warszawa. Mecz rozgrywamy na świetnie przygotowanym boisku naturalnym. Od początku atakujemy z dużym animuszem i po szybkim wyprowadzeniu piłki, w 5 minucie meczu, Mateusz Małek wykańcza akcję całej drużyny. Jednak z prowadzenia cieszymy się zaledwie chwilę, szybka wymiana piłki w naszym polu karnym i mamy 1 : 1. Mimo straty bramki w dalszym ciągu atakujemy, ale niestety nie kończymy bramką dwóch idealnych okazji. I zamiast cieszyć się z prowadzenia, chwila nieuwagi powoduje, że przegrywamy 2 : 1. Jednak w tym meczu jesteśmy dobrze nastawieni mentalnie, dążymy do wyrównania, i ta sztuka udaje się nam się tuż przed zejściem do szatni. Drugi raz na listę strzelców wpisuje się Mateusz Małek. W drugiej połowie meczu szukamy swoich okazji do zdobycia bramki, jednak to Champion po jednej z akcji staje przed szansą wyjścia na prowadzenie, egzekwując rzut karny. Jednak w pojedynku z zawodnikiem gospodarzy zwycięsko wychodzi nasz bramkarz, Kacper Sochaj popisując się genialną interwencją. Co nie udało się przeciwnikowi udaje się naszej drużynie, za sprawą dobrze dysponowanego tego dnia Mateusza Małka, który zdobywa swoją 3 bramkę w tym meczu, po pięknym strzale lewą nogą z 25 metrów, dając nam prowadzenie 3 : 2. Kontrolujemy spotkanie, jednak nie ustrzegamy się błędu i na 2 minuty przed końcem meczu gospodarze po stałym fragmencie i zamieszaniu podbramkowym wyrównują stan meczu na 3 : 3. Mimo takiego obrotu sprawy pokazujemy charakter i w doliczonym czasie gry wyprowadzamy szybki atak i po czterech podaniach z pierwszej piłki, Jakub Sambor znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i strzałem z 16 metrów w samo okienko zapewnia nam trzy punkty i olbrzymią radość po końcowym gwizdku sędziego. Cieszy dobra gra, kolejne zwycięstwo z bardzo dobrym rywalem i aktualnie pozycja lidera tabeli .

Rocznik 2006 D1 Młodzik II Liga Okręgowa Grupa 3 - IX kolejka sezonu 2018 - Jesień

Idziemy jak burza!

UKS ORLIK 14 RADOM - GRYFIA MIRÓW 6 : 0 ( 2 : 0 )

Bramki: Janek Filipowski, Szymon Gruszczyński 4, Kacper Pietrzyk

Skład: Kacper Dżbik - Maks Mroczka, Dawid Rolirad, Janek Łupkowski - Kacper Pietrzyk, Hubert Chwała, Alan Jakubowski, Janek Filipowski - Szymon Gruszczyński oraz Szymon Osowski, Mikołaj Zmaczyński, Szymon Przewoźny, Błażej Warzyński, Antek Orczykowski, Kuba Pietruszka, Filip Wolski, Piotrek Podsiadły, Wiktor Rokiciński

Trener Artur Szymanek

W sobotnie popołudnie przyszło nam się mierzyć w rewanżowym spotkaniu z Gryfią Mirów. Był to nasz czwarty, wspólny pojedynek w przeciągu roku. Rywale po raz kolejny nie potrafili znaleźć sposobu na naszą, coraz lepszą grę. W pierwszej połowie goście praktycznie nie schodzili ze swojej połowy, a naszą przewagę udokumentowaliśmy niestety tylko dwoma bramkami, a mogło być ich o wiele więcej. Do siatki trafiali - już w 15 sekundzie meczu - Janek Filipowski oraz Szymon Gruszczyński, po strzale głową.  Do przerwy 2 : 0, a po niej worek z bramkami otworzył się na dobre. Ten dzień należał do Szymona Gruszczyńskiego, który wpisał się na listę strzelców jeszcze trzykrotnie, po dwóch solowych akcjach prawym skrzydłem oraz po rzucie rożnym, kiedy to ponownie strzelił głową. Swoją bramkę dołożył również Kacper Pietrzyk, który po świetnym rozegraniu rzutu rożnego, nie dał szans bramkarzowi Gryfii. Cieszy kolejne zwycięstwo, bo to już ósme z rzędu. Idziemy w tej rundzie jak burza, a i gra napawa coraz większym optymizmem. Brawo dla drużyny, za perfekcyjnie rozegrane spotkanie i pokazanie nie tylko dobrej formy strzeleckiej ( strzelamy blisko 6 bramek na mecz ), ale także ambicji i walki, której wcześniej brakowało. Oby tak dalej!!!

Obraz może zawierać: 6 osób, w tym Piotrek Podsiadły, Hubert Chwala, Mikołaj Zmaczyński i Kacper Dżbik, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty, dziecko, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz

Rocznik 2007 D2 Młodzik I Liga Okręgowa - IX kolejka sezonu 2018 - Jesień

Zadecydowała pierwsza połowa...

UKS ORLIK 14 RADOM - BENIAMINEK RADOM 1 : 4 ( 0 : 3 )

Bramka: Igor Perkuszewski

Skład: Hubert Kalbarczyk - Kacper Tomaszewski, Emil Bzducha, Mikołaj Pożyczka - Nikodem Kowalczyk, David Rokiciński, Patryk Szymczak, Kacper Zieliński - Filip Bryks oraz Szymon Jaworski, Filip Kozłowski, Adam Sobieraj, Igor Perkuszewski

Trener Rafał Wąsik

Bardzo kiepsko weszli nasi chłopcy w mecz z Beniaminkiem. Szybko straciliśmy dwie bramki i mecz kontrolowała drużyną gości, która dołożyła jeszcze jedno trafienie i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0 : 3. W drugiej odsłonie mecz się wyrównał, co prawda to Beniaminek zdobył kolejnego gola, ale my graliśmy bardzo ambitnie i dążyliśmy do strzelenia gola. Stworzyliśmy sobie trzy doskonałe sytuacje, z których wykorzystaliśmy tylko jedną. Honor uratował Igor Perkuszewski i mecz zakończył się naszą porażką 1 : 4.