Rocznik 2004 I Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy - X kolejka sezonu 2019 - Jesień

KS WARKA - UKS ORLIK 14 RADOM 3 : 0 ( 1 : 0 )

Skład: Piotr Michalski - Michał Mazur, Łukasz Rojek, Rafał Figura, Dawid Szczudłowski - Kamil Ślusarczyk, Jakub Czerwiński, Mikołaj Główka, Bartłomiej Pisarek, Paweł Jagiełło - Mikołaj Wójtowicz oraz Mateusz Hombek, Aleksander Bartosiak, Bartosz Szymczak, Filip Czuczwara

Trener Tomasz Szymczak

Wynik wskazywałby dominację gospodarzy, ale tak nie było. Piłkarze Warki byli bardziej zdeterminowani, zdecydowani i szybsi w stałych fragmentach gry, po których strzelili nam bramki. Te aspekty zdecydowały o naszej przegranej. Po raz drugi w tym sezonie, w ważnym momencie meczu nie wykorzystujemy rzutu karnego. Okazuje się, że lepiej gramy pod presją, mając nóż na gardle! Przed nami ciężkie spotkanie z silnym zespołem Radomiaka. Musimy solidnie pracować, by zmazać niekorzystne wrażenie z poprzednich meczy i z Warką i z Radomiakiem. Stać nas na świetną grę i kolejne zwycięstwa!

Rocznik 2004 I Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy - XI kolejka sezonu 2019 - Jesień

UKS ORLIK 14 RADOM - SP RADOMIAK RADOM 1 : 9 ( 0 : 1 )

Bramka: Mikołaj Wójtowicz

Skład: Piotr Michalski - Michał Mazur, Łukasz Rojek, Rafał Figura, Aleksander Bartosiak - Dawid Szczudłowski, Kamil Ślusarczyk, Jakub Czerwiński, Mikołaj Główka, Paweł Jagiełło - Mikołaj Wójtowicz oraz Mateusz Hombek, Maciej Sulima, Bartosz Szymczak, Bartosz Szczypiński

Niestety powtórzyła się masakra z poprzedniego meczu z Radomiakiem. Do przerwy gramy naprawdę dobrze. Mecz jest wyrównany, świetnie wychodzimy spod pressingu, stwarzamy dwie stuprocentowe sytuacje, których nie wykorzystujemy. Do szatni tracimy przypadkową bramkę! W drugiej odsłonie powtarza się koszmar! W 47 minucie tracimy po rzucie rożnym bramkę na 2 : 0 i już się nie podnosimy. Ustajemy w walce, snujemy się po boisku, statystujemy Radomiakowi, który dobija nas bezlitośnie kolejnymi golami. Nie wypada przegrać w takim stylu!!! Podnosiliśmy się już nie raz, więc i teraz się podniesiemy, pokażemy, że stać nas na świetną, skuteczną i zwycięską grę! Głowa do góry panowie. Nie ważne ile razy się upada, ważne, że po każdym upadku potrafimy się podnieść!

Rocznik 2006 I Liga Okręgowa C2 Trampkarz - XI kolejka sezonu 2019 - Jesień

BROŃ RADOM - UKS ORLIK 14 RADOM 4 : 3 ( 2 : 3 )

Bramki: Kacper Pietrzyk, Hubert Chwała, Dawid Rolirad

Skład: Kacper Dżbik - Wiktor Rokiciński, Tomek Michalski, Janek Filipowski, Kuba Pietruszka - Janek Łupkowski, Hubert Chwała, Patryk Gocel, Kacper Pietrzyk - Antek Orczykowski, Szymon Gruszczyński oraz Mikołaj Zmaczyński, Alan Jakubowski, Filip Wolski, Dawid Rolirad, Maks Mroczka, Błażej Warzyński, Adam Kapciak

Trener Artur Szymanek

Mecz na szczycie zapowiadał się niezwykle emocjonująco. I tak też było na boisku, o czym świadczy aż siedem bramek. Szkoda tylko, że o jedną więcej zdobyli gospodarze... Ale taki niestety jest sport, kto popełni mniej błędów, przechyla szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mimo że nasza gra przez większą część meczu opierała się na spokojnym konstruowaniu akcji, prowadziliśmy tylko do przerwy. Mecz był bardzo otwarty z obu stron, non stop na każdą z bramek sunęły akcje ofensywne. Efektem tego były szybkie odpowiedzi na każdą z bramek. Do przerwy prowadziliśmy 3 : 2 po fajnej grze. Ale w drugiej odsłonie to rywale częściej dochodzili do głosu. Strzelili nam dwie bramki, a my nie mogliśmy żadną odpowiedzieć. No cóż, taka jest piłka nożna. Musimy teraz jeszcze bardziej się wysilić i w dwóch pozostałych meczach pokazać się z lepszej strony. Zadecydują one o bezpośrednim awansie do wyższej ligi. Brawa dla chłopców za ambitną i waleczną postawę w tym ciężkim meczu.

Rocznik 2007 I Liga Okręgowa D1 Młodzik - XI kolejka sezonu 2019 - Jesień

UKS ORLIK 14 RADOM - SP RADOMIAK RADOM 0 : 2 ( 0 : 2 )

Skład: Hubert Kalbarczyk - Nikodem Kowalczyk, Filip Kozłowski, Kacper Tomaszewski - Filip Bryks, Filip Majewski, David Rokiciński, Kamil Malczewski - Patryk Szymczak oraz Szymon Jaworski, Adam Sobieraj, Bartłomiej Bińkowski, Patryk Pikiewicz

Trener Rafał Wąsik

W kolejnym meczu ligowym na boisku na Wacynie graliśmy z Radomiakiem. Po 60 minutach gry zasłużone zwycięstwo w stosunku 2:0 odnoszą goście. Wynik odzwierciedla wydarzenia na boisku, choć Radomiak miał jeszcze swoje sytuacje do podwyższenia wyniku. My też walczyliśmy i powinniśmy coś strzelić, ale dziś na Wacynie padły tylko dwa gole. Trenujemy dalej, przed nami jeszcze trzy mecze.