Chłopcy walczą dalej!

Rocznik 2006 I Liga Okręgowa C2 Trampkarz - IX kolejka sezonu 2019 - Jesień

PILICA BIAŁOBRZEGI - UKS ORLIK 14 RADOM 3 : 8 ( 2 : 6 )

Bramki: Janek Łupkowski 3, Kacper Pietrzyk 2, Dawid Rolirad, Szymon Gruszczyński, Patryk Gocel

Skład: Kacper Dżbik - Wiktor Rokiciński, Tomek Michalski, Janek Filipowski, Piotrek Podsiadły - Janek Łupkowski, Hubert Chwała, Patryk Gocel, Kacper Pietrzyk - Dawid Rolirad, Szymon Gruszczyński oraz Mikołaj Zmaczyński, Antek Orczykowski, Alan Jakubowski, Adam Kapciak, Błażej Warzyński, Maks Mroczka

Trener Artur Szymanek

Do Baiłobrzegów w sobotnie przedpołudnie, wybraliśmy się po zgarnięcie kolejnego kompletu punktów. Ale to co wydarzyło się w pierwszych 20 minutach... przeszło najśmielsze oczekiwania. Po trzech minutach prowadziliśmy już 2:0, a po dwudziestu... aż 6 1 ! Za ten okres gry należą się chłopakom wielkie brawa. Niestety potem pojawił się ogromny impas w naszych poczynaniach. Biliśmy głową w mur, a z opresji wyciągał nas, ostatnio dobrze dysponowany Kacper Dżbik. Przed przerwą rywale zdobyli jeszcze jedną bramkę, zatem prowadziliśmy 6:2. Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze. Przeważali, stwarzali okazje.Efektem tego była kolejna bramka. Prowadziliśmy pewnie, ale na dobre akcje rywali, wreszcie odpowiedzieli i nasi napastnicy. Dwie składne akcje i podwyższamy wynik. Gratulacje dla chłopaków za skuteczność i momentami bardzo fajną, składną grę zespołową.

Rocznik 2006 I Liga Okręgowa C2 Trampkarz - X kolejka sezonu 2019 - Jesień

UKS ORLIK 14 RADOM - ORZEŁ WIERZBICA 4 : 0 ( 1 : 0 )

Bramki: Mikołaj Zmaczyński 2, Janek Łupkowski, Szymon Gruszczyński

Skład: Kacper Dżbik - Wiktor Rokiciński, Tomek Michalski, Janek Filipowski, Piotrek Podsiadły - Janek Łupkowski, Hubert Chwała, Patryk Gocel, Kuba Pietruszka - Błażej Warzyński, Szymon Gruszczyński oraz Mikołaj Zmaczyński, Kuba Niemiec, Antek Orczykowski, Alan Jakubowski, Filip Wolski, Adam Kapciak

Po bardzo dramatycznym meczu w Wierzbicy, gdzie uratowaliśmy zwycięstwo w ostatnich minutach meczu, tym razem liczyliśmy na spokojniejszy mecz. I tak też było. Rywale wyraźnie ustępowali nam w grze. A my spokojnie, w swoim stylu dążyliśmy do strzelania bramek. Pierwsza połowa, choć pod nasze dyktando, zakończyła się naszym prowadzeniem 1:0, kiedy to po akcji lewą stroną piłka dotarła do Janka Łupkowskiego, który w sytuacji sam na sam, pokonał bramkarza gości. W drugiej odsłonie zawodnicy z Wierzbicy opadli nieco z sił, a nam to sprzyjało. Dalej próbowaliśmy spokojnie rozgrywać piłkę, mieliśmy dużo miejsca. Efektem tego były trzy bramki, dwa razy do siatki trafił Mikołaj Zmaczyński, a jedno trafienie dołożył po solowej akcji Szymon Gruszczyński. Przy pierwszej bramce Mikiego, świetną asystą popisał się Wiktor Rokiciński. Cieszą kolejne punkty i zachowane czyste konto. Zyskaliśmy wreszcie przewagę nad Bronią, która dzisiaj przegrała swój mecz. Gratulacje dla chłopaków, którzy pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony.

Rocznik 2007 I Liga Okręgowa D1 Młodzik IX kolejka sezonu 2019 - Jesień

UKS ORLIK 14 RADOM - BENIAMINEK RADOM 1 : 1 ( 1 : 0 )

Bramka: Filip Bryks

Skład: Hubert Kalbarczyk - Filip Kozłowski, Emil Bzducha, David Rokiciński - Nikodem Kowalczyk, Filip Majewski, Kacper Tomaszewski, Kamil Malczewski - Patryk Szymczak oraz Szymon Jaworski, Adam Sobieraj, Filip Bryks, Bartłomiej Bińkowski

Trener Rafał Wąsik

W ostatniej minucie meczu, w doliczonym czasie, goście przeprowadzają akcję po której zdobywają gola. Do wygranej zabrakło sekund, bo to my prowadziliśmy 1:0, po golu Filipa Bryksa. To był bardzo wyrównany mecz, obie drużyny grały bardzo ambitnie, walecznie. Wydaje się, że remis był sprawiedliwym wynikiem, ale zawsze szkoda, jeśli traci się gola w ostatniej chwili.

Rocznik 2007 I Liga Okręgowa D1 Młodzik X kolejka sezonu 2019 - Jesień

SYRENKA BIAŁOBRZEGI - UKS ORLIK 14 RADOM 1 : 2 ( 1 : 2 ) Mecz na boisku w Radomiu.

Bramki: Patryk Szymczak 2

W dziesiątej kolejce rozgrywek ligowych po raz drugi zagraliśmy z Syrenką Białobrzegi. Po raz drugi wygraliśmy w takim samym stosunku 2-1. Początek meczu był bardzo owocny w gole. Obejmujemy prowadzenie już w dziesiątej sekundzie gry po strzale Patryka Szymczaka, goście wyrównują w drugiej minucie po rzucie karnym. Kolejne minuty były bardzo wyrównane ale to nam udaje się zdobyć gola znów po strzale Patryka. Tak kończy się pierwsza połowa minimalnym prowadzeniem naszej drużyny. Druga połowa nie przyniosła zmiany rezultatu choć goście bardzo mocno atakowali chcąc doprowadzić do remisu.