Rocznik 2004 I Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy - VII kolejka sezonu 2019 - Jesień

MAZOWSZE GRÓJEC - UKS ORLIK- 14 RADOM 0 : 3 ( 0 : 0)

Bramki: Bartłomiej Pisarek 2, Mikołaj Wójtowicz

Skład: Piotr Michalski - Michał Mazur, Łukasz Rojek, Rafał Figura, Dawid Szczudłowski - Kamil Ślusarczyk, Jakub Czerwiński, Mikołaj Główka, Bartłomiej Pisarek, Paweł Jagiełło - Mikołaj Wójtowicz oraz Mateusz Hombek, Aleksander Bartosiak, Bartosz Szczypiński, Filip Czuczwara

Trener Tomasz Szymczak

W końcu świetna gra, znakomita skuteczność i cenne zwycięstwo z renomowanym rywalem i to na jego terenie!!!

Chociaż wynik wysoki to nie przyszedł łatwo. Pierwsza połowa to zacięty bój o każdą piłkę, szybkie tempo gry. W tej odsłonie meczu mieliśmy o jedną więcej od przeciwnika, klarowną sytuację do zdobycia bramki. Po męskiej rozmowie w szatni, dokonaniu korekt - na drugą połowę wychodzimy totalnie naładowani wiarą i żądzą zwycięstwa! Drugie 45 minut to już nasza dominacja. Najpierw koronkową akcję całego zespołu kończy precyzyjnym strzałem Bartek Pisarek i prowadzimy 1 : 0! Potem dwukrotnie, w niewiarygodny sposób, bramkarz gospodarzy ratuje ich przed kolejnymi bramkami. I tego byłoby mało, to broni jeszcze egzekwowany przez Mateusza Hombka, rzut karny! Ale po znakomitym dośrodkowaniu Dawida Szczudłowskiego i cudownym woleju Bartka Pisarka - po raz drugi kapituluje! Wynik spotkania, w sytuacji sam na sam ze rewelacyjnym golkiperem Mazowsza, piękną podcinką ala Messi - ustala Mikołaj Wójtowicz! Wielkie brawa chłopaki za rewelacyjną i skuteczną grę! Przed nami dwa tygodnie pauzy w związku z wycofaniem się zespołów z ligi. Musimy pracować jeszcze mocniej, żeby zagrać jeszcze lepiej - bo nas na to stać!

Rocznik 2006 I Liga Okręgowa C2 Trampkarz - VII kolejka sezonu 2019 - Jesień

UKS ORLIK 14 RADOM - SP RADOMIAK RADOM 0 : 3 ( 0 : 0 )

Skład: Kacper Dżbik - Patryk Gocel, Dawid Rolirad, Tomek Michalski, Kuba Pietruszka - Janek Łupkowski, Hubert Chwała, Janek Filipowski, Kacper Pietrzyk - Szymon Gruszczyński, Błażej Warzyński oraz Mikołaj Zmaczyński, Kuba Niemiec, Antek Orczykowski, Maks Mroczka, Olek Tworek, Adam Kapciak

Trener Artur Szymanek

W ostatniej kolejce przed rundą rewanżową mierzyliśmy się na własnym boisku z Radomiakiem Radom. Liczyliśmy na kolejny komplet punktów, ale niestety to spotkanie kompletnie nie układało się po naszej myśli. Przed przerwą obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji strzelecki, jednak obaj bramkarze wychodzili z nich obronną ręką. Wynik 0 : 0 utrzymał się do gwizdka kończącego pierwszą połowę. W drugiej odsłonie niestety przeważali gracze "Zielonych". I to oni udokumentowali swoją dominację strzeleniem aż trzech bramek. Nam szczęście nie sprzyjało, obijaliśmy słupki i poprzeczki, a do siatki piłka nie chciała jednak zawitać. Szkoda straconych punktów, ale walczymy dalej, bo pokazaliśmy już, że potrafimy wychodzić z gorszych opresji.

Rocznik 2006 I Liga Okręgowa C2 Trampkarz - VIII kolejka sezonu 2019 - Jesień

UKS ORLIK 14 RADOM - PILICA NOWE MIASTO 7 : 2 ( 5 : 2 )

Bramki: Szymon Gruszczyński 3, Kacper Pietrzyk 2, Hubert Chwała, Janek Łupkowski

Skład: Antek Orczykowski - Wiktor Rokiciński, Tomek Michalski, Janek Filipowski, Kuba Pietruszka - Janek Łupkowski, Hubert Chwała, Patryk Gocel, Kacper Pietrzyk - Szymon Gruszczyński, Dawid Rolirad oraz Kuba Niemiec, Łukasz Tomasik, Filip Wolski, Maks Mroczka, Błażej Warzyński, Adam Kapciak

Po nieudanej konfrontacji z Radomiakiem, na rewanżowy mecz przyjechała do nas Pilica Nowe Miasto. Rywal, od którego dostaliśmy srogie lanie na inaugurację ligi. Tym razem nasza drużyna znajdowała się w innym położeniu i żądni rewanżu wyszliśmy na boisko. Bardzo szybko otworzył się worek z bramkami, a swoją dominację pokazaliśmy już do przerwy, aplikując gościom aż pięć bramek. Ich autorami byli Szymon Gruszczyński, kompletując klasycznego hat tricka oraz dwukrotnie Kacper Pietrzyk. Niestety dwa błędy w defensywie, pozwoliły graczom Pilicy na zdobycie dwóch goli. Do przerwy zatem pewnie prowadziliśmy 5 : 2. W drugiej odsłonie rywale nieco opadli z sił, dlatego nasza gra stała się spokojniejsza, co poskutkowało zdobyciem kolejnych dwóch bramek. Tym razem do siatki trafili Hubert Chwała oraz Janek Łupkowski. Bramki zdobyte po fajnie skonstruowanych akcjach. Więcej goli już nie padło. Zwyciężamy pewnie i zasłużenie. Gratulacje dla chłopaków za dobrze wykonaną robotę, oby tak dalej!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz

Rocznik 2007 I Liga Okręgowa D1 Młodzik - VII kolejka sezonu 2019 - Jesień

MAZOWSZE GRÓJEC - UKS ORLIK 14 RADOM 0 : 3 (0 : 2 )

Bramki: Kacper Tomaszewski, Patryk Szymczak, Filip Kozłowski

Skład: Hubert Kalbarczyk - Filip Kozłowski, Emil Bzducha, David Rokiciński - Nikodem Kowalczyk, Filip Majewski, Kacper Tomaszewski, Kamil Malczewski - Patryk Szymczak oraz Bartłomiej Bińkowski, Filip Bryks, Patryk Pikiewicz, Adam Sobieraj

Trener Rafał Wąsik

W dzisiejsze przedpołudnie rozegraliśmy kolejny mecz ligowy, a naszym rywalem było Mazowsze Grójec. Wygrywamy 3:0, po golach Kacpra Tomaszewskiego, Patryka Szymczaka i Filipa Kozłowskiego. Pierwsze dwa gole to doskonałe prostopadłe podania Fify do Malcziego. Następnie Kamil dwa razy podaje do lepiej ustawionych kolegów, a Ci z zimną krwią umieszczają piłkę w siatce. Gra jest wyrównana, gospodarze dążą do zdobycia gola ale my gramy na tyle odpowiedzialne, że nie pozwalamy na stwarzanie sytuacji przeciwnikom. Druga połowa jest podobna, Mazowsze chce koniecznie zdobyć kontaktowego gola, my natomiast chcemy strzelić na 3:0 i praktycznie zamknąć mecz. To my strzelamy, na pięć minut przed końcem. Maja dośrodkowuje z rzutu rożnego, a Koza pakuje piłkę do bramki. Bardzo cenne zwycięstwo z rywalem, który bardzo fajnie operował piłką i fajnie rozgrywał swoje akcje.

Rocznik 2007 I Liga Okręgowa D1 Młodzik - VIII kolejka sezonu 2019 - Jesień

BROŃ RADOM - UKS ORLIK 14 RADOM 4 : 0 ( 2 : 0 )

Skład: Hubert Kalbarczyk - Filip Kozłowski, Emil Bzducha, David Rokiciński - Nikodem Kowalczyk, Filip Majewski, Kacper Tomaszewski, Kamil Malczewski - Patryk Szymczak oraz Szymon Jaworski, Bartłomiej Bińkowski, Filip Bryks, Patryk Pikiewicz, Adam Sobieraj

Dziś popołudniu na sztucznym boisku przy ulicy Chałubińskiego rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Po niezłym meczu przegrywamy z gospodarzem Bronią 0:4. Mimo tak wysokiego wyniku uważam, że zagraliśmy dobry mecz, byliśmy agresywni, ambitnie walczyliśmy o każdą piłkę. Naszym problemem była gra w defensywie, wydaje się, że przy wszystkich straconych golach mogliśmy się lepiej zachować i uniknąć straty bramek. Ale taki jest sport, taka jest piłka nożna, wygrywa ten, kto popełnia mniej błędów.