Rocznik 2004 C1 Trampkarz I Liga Okręgowa - XIII kolejka sezonu 2019 - Wiosna

UKS ORLIK 14 RADOM - POWAŁA TACZÓW 3 : 0 walkower

Skład: Piotr Michalski - Jakub Czerwiński, Łukasz Rojek, Bartosz Gwarek, Michał Mazur - Mateusz Hombek, Dawid Szczudłowski, Mikołaj Główka, Ślusarczyk Kamil, Tomasz Gizicki - Mikołaj Wójtowicz oraz Aleksander Bartosiak, Bartłomiej Pisarek, Rafał Figura, Mateusz Zakonek

Trener Tomasz Szymczak

Drużyna Powały, będąca już pewna degradacji do II ligi, nie przyjechała na mecz, oddając nam walkowera. Szkoda, bo bardzo chcieliśmy grać!

Mamy już pewne, co najmniej 4 miejsce i utrzymanie! Ale w meczu z ASem Radomiak za tydzień, będziemy zdeterminowani, zmotywowani do walki o zwycięstwo i możliwe podium na koniec sezonu!

********************************************************************************************************************

Rocznik 2006 D1 Młodzik I Liga Okręgowa - XIII kolejka sezonu 2019 - Wiosna

UKS ORLIK 14 RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 3 : 0 ( 1 : 0 )

Bramki: Szymon Gruszczyński 3

Skład: Kacper Dżbik - Wiktor Rokiciński, Dawid Rolirad, Tomek Michalski - Alan Jakubowski, Janek Filipowski, Hubert Chwała, Kacper Pietrzyk - Szymon Gruszczyński oraz Antek Orczykowski, Filip Wolski, Kuba Pietruszka, Maks Mroczka, Błażej Warzyński, Piotrek Podsiadły, Adam Kapciak

Trener Artur Szymanek

Koniec rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami, a my... zaczęliśmy zdobywać punkty. Tym razem wzięliśmy rewanż za nieprzyjemną porażkę w Białobrzegach. Zaaplikowaliśmy rywalom trzy bramki, nie tracąc żadnej. W dodatku wszystkie wyglądały identycznie... Zagranie długiej piłki na naszego sprintera z przodu, który wyprzedzał obrońców, jak chciał. Najpierw wykończył świetne podanie Kacpra Pietrzyka, a potem dwa razy długie wykopy naszego bramkarza minęły defensorów Pilicy. Tym razem Szymon Gruszczyński popisał się hat trickiem, zachowując się bardzo pewnie w sytuacjach sam na sam. Cieszy kolejne zwycięstwo, które zapewniło nam utrzymanie w lidze! Gratulacje dla chłopaków, za walkę w ogromnym upale!

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, na zewnątrz i przyroda

Rocznik 2007 D2 Młodzik II Liga Okręgowa - XIII kolejka sezonu 2019 - Wiosna

UKS ORLIK 14 RADOM - ORONKA OROŃ SKO 5 : 3 ( 1 : 2 )

Bramki: Filip Kozłowski, Patryk Szymczak 2, Filip Majewski, Kamil Malczewski

Skład: Szymon Jaworski - Maciek Pastuszka, Emil Bzducha, Kacper Tomaszewski - Filip Kozłowski, David Rokiciński, Filip Majewski, Kamil Malczewski - Patryk Szymczak oraz Nikodem Kowalczyk, Adam Sobieraj, Bartłomiej Bińkowski, Patryk Pikiewicz, Filip Bryks

Trener Rafał Wąsik

Po bardzo emocjonującym meczu wygrywamy 5:3 z Oronką i gramy dalej o awans do I ligi. W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatni mecz w lidze, zwycięstwo gwarantuje udział w barażach o awans do elity, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Jedlni Dzieciom lub Championa Pionki. Mecze barażowe odbędą się: 19 oraz 22/23 czerwca, pierwszy mecz gramy u siebie.
Sam mecz dostarczył kibicom wielu emocji, zaczęliśmy pięknie, 1 minuta i 1:0 po golu samobójczym. Następnie goście dochodzą do głosu i w ciągu kilku minut wychodzą na prowadzenie 2:1. Do przerwy mocno atakujemy, dążymy do wyrównania, ale mimo kilku sytuacji, nie potrafimy zdobyć gola. Po przerwie atak i już po kilku minutach wygrywamy, znów po bramce samobójczej. Nie przestajemy, gnieciemy, no i tym razem Patryk Szymczak dwa razy znajduje się tam gdzie trzeba i już mamy dwie bramki przewagi. Jeszcze Kamil Malczewski strzela gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem, goście nie poddają się również strzelają gola i ostatecznie wygrywamy ten ważny mecz 5:3.