Ostatnie kolejki rundy wiosennej!

Rocznika 2004 C1 Trampkarz I Liga Okręgowa XIV kolejka sezonu 2019 - Wiosna

AS RADOMIAK - UKS ORLIK 14 RADOM 2 : 1 ( 2 : 1 )

Bramka Tomasz Gizicki

Skład: Piotr Michalski - Jakub Czerwiński, Łukasz Rojek, Bartłomiej Pisarek, Michał Mazur - Mateusz Hombek - Dawid Szczudłowski, Mikołaj Główka, Ślusarczyk Kamil, Tomasz Gizicki - Mikołaj Wójtowicz oraz Aleksander Bartosiak, Rafał Figura, Bartosz Gwarek, Bartosz Walczyk, Filip Czuczwara

Przed tym meczem byliśmy już pewni 4 miejsca, chociaż przy naszym zwycięstwie i wygranej Kozienic nad Warką, mogliśmy jeszcze wskoczyć na pudło. Jednak okazuje się, że lepiej gramy pod presją.
Początek spotkania należał do nas, przeważaliśmy i zdobyliśmy prowadzenie po pięknym rajdzie Tomka Gizickiego. Potem w nasze szeregi wdarł się zbytni luz, brak determinacji, koncentracji, świadomość, że nic nam się nie może stać! I taka nasza postawa została ukarana, piłkarze ASa bezwzględnie wykorzystali naszą pychę i gapiostwo i już przed przerwą wyszli na prowadzenie! Po przerwie próbowaliśmy doprowadzić do remisu, przeważaliśmy, ale nasze akcje nie były tak zdecydowane jak w poprzednich meczach i nie przejawiały takiej chęci zwycięstwa, Okazuje się, że dużo lepiej prezentujemy się grając z nożem na gardle.

W podsumowaniu trzeba powiedzieć, że w kontekście tego, że 3/4 sezonu graliśmy bez czterech naszych najskuteczniejszych, kontuzjowanych zawodników, 4 miejsce to bardzo dobry rezultat! Brawo dla drużyny za cały sezon, za to, że w ciężkich chwilach pokazali klasę, determinację, walkę o każdą piłkę, że nie załamywali się, że stanowili drużynę, grupę kumpli, nierozerwalny, silny monolit! Brawo, brawo Panowie!!! Życzę każdemu z was osobno, życzę całej drużynie, życzę sobie, aby kolejny sezon był jeszcze lepszy, żeby obyło się bez urazów, kontuzji! Życzę udanych wakacji i powrotu w zdrowiu do ciężkiej, solidnej, systematycznej pracy treningowej, która z pewnością poprawi jakość naszej gry i pozwoli uzyskać jeszcze wyższą lokatę!

********************************************************************************************************************

Rocznika 2006 D1 Młodzik I Liga Okręgowa XIV kolejka sezonu 2019 - Wiosna

BROŃ RADOM  - UKS ORLIK 14 RADOM 4 : 0 ( 1 : 0 )

Skład: Kacper Dżbik - Wiktor Rokiciński, Dawid Rolirad, Tomek Michalski - Alan Jakubowski, Hubert Chwała, Patryk Gocel, Janek Filipowski - Szymon Gruszczyński oraz Antek Orczykowski, Kuba Niemiec, Kacper Pietrzyk, Filip Wolski, Kuba Pietruszka, Maks Mroczka, Piotrek Podsiadły, Igor Jaroszek, Adam Kapciak

Niestety ostatnia kolejka ligowa rundy wiosennej nie skończyła się dla nas pozytywnym akcentem. Musieliśmy ponownie uznać wyższość Broni Radom, która zaaplikowała nam aż cztery bramki. Mimo faktu, że również mieliśmy kilka sytuacji na zdobycie goli, brakowało ponownie skuteczności, za to rywale ponownie to wykorzystali. Wynik zbyt wysoki, ale najważniejszy jest jednak fakt, że zapewniliśmy sobie utrzymanie w I Lidze Okręgowej na kolejną rundę. Był to ostatni mecz na "dziewiątkach", gdyż po wakacjach czeka nas sporo zmian. Chłopcy będą toczyć rywalizację na pełnowymiarowych boiskach, grając po jedenastu graczy w polu. Czeka nas zatem ciężka praca przez okres wakacyjny, aby na jesieni pokazać się z lepszej strony. Dziękuje chłopakom za walkę w każdym meczu, za lepsze i gorsze momenty sezonu oraz za to, że mimo niezbyt korzystnych wyników na początku, potrafili się podnieść i pokazać charakter w dalszej fazie sezonu!